![Silivri Protokolü Bayramlaşma Töreninde Buluştu](https://www.ayturkhaber.com/images/haberler/2024/04/silivri-protokolu-bayramlasma-toreninde-bulustu-1712747731.webp)
Abone ol![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Kaymakamı Tolga Toğan'ın ev sahipliğinde Silivri Öğretmenevi'nde düzenlenen ilçe protokolü bayramlaşma törenine katıldı.
![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
Bayramlaşma töreninde, siyasi partilerin temsilcileri, mahalle muhtarları, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı ve sivil toplum kuruluşları ve dernek başkanları gibi Silivri'nin önemli isimleri bir araya geldi.
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Bu tür buluşmalar, bizleri bir araya getiren, ortak hedeflerimiz etrafında birleştiren önemli anlardır. Bayramlaşma törenimiz, ilçemizin farklı kesimlerinden liderlerin bir arada olmasını sağlayarak, Silivri için birlikte çalışma azmimizi pekiştirmekte” dedi.
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Yorum Yazın