![Silivri Belediye Başkanı Balcıoğlu, Çanta’da Vatandaşlarla Bayramlaştı](https://www.ayturkhaber.com/images/haberler/2024/04/silivri-belediye-baskani-balcioglu-cantada-vatandaslarla-bayramlasti-1712941245.webp)
Abone ol![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bayramlaşma ziyaretlerine Çanta’da devam etti. Başkan Balcıoğlu ve beraberindeki heyet, mahalledeki kıraathaneleri ve esnafları ziyaret ederek, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
Başkan Balcıoğlu, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, "Hemşerilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ve yüklediği sorumluluğun farkındayız. Hizmette ayrım yapmak gibi bir düşünce içinde asla olmayacağız. Eşitlik, önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Çantalı hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layık. Biz de bu hedef doğrultusunda hareket ederek projelerimizi hayata geçirip hemşerilerimizin hizmetine sunacağız," dedi.
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Yorum Yazın