![CHP’Lİ GENÇLER DEĞİRMENKÖY’DE SEÇİM ATEŞİNİ YAKTI](https://www.ayturkhaber.com/images/haberler/2024/02/chpli-gencler-degirmenkoyde-secim-atesini-yakti-1708718744.webp)
Abone ol![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Silivri’nin Değirmenköy Mahallesinde biraraya gelen Cumhuriyet Halk Partili gençler, yapılan istişare toplantısıyla seçim çalışmalarının ateşinin yakıldığını duyurdu.
![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayı Şenol Fidan ile Değirmenköy Mahalle Başkanları ve parti üyelerinin katıldığı Seçim İstişare Toplantısı, Fevzipaşa Mahallesi’ndeki CHP Seçim İrtibat Bürosunda (Yeni büro) yapıldı. Toplantıda, Değirmenköy’de seçim gününe kadar yapılacak çalışmalarla ilgili önemli kararlar alındı.
CHP Değirmenköy Mahalle Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “(Silivri Belediye Başkan Adayı) Bora Balcıoğlu’nu Belediye Başkanı yapmaya kararlıyız” ifadeleri kullanıldı.
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Yorum Yazın