![Başkan Balcıoğlu, Kadın Girişimcilerin Kahvaltı Davetine Katıldı.](https://www.ayturkhaber.com/images/haberler/2024/05/baskan-balcioglu-kadin-girisimcilerin-kahvalti-davetine-katildi-1715433754.webp)
Abone ol![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Silivri Kadın Girişimciler Derneği'nin Anneler Günü vesilesi ile düzenlediği kahvaltı programına Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu da davet edildi.
![ÇORLU YILDIZ DİZEL](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2024/04/corlu-yildiz-dizel-1714122318.png)
Eşi Hayriye Sena Balcıoğlu ile birlikte Silivri Kadın Girişimciler Derneği'nin anneler günü vesilesiyle düzenlediği kahvaltı programına katılan Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu;
"Kadınlarımızı ilçemizin her alanında daha da aktif, daha da ön planda görmek dileğiyle, davetleri ve sıcak karşılamaları için Silivri Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Öznur Kırkıcı'ya ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
![Başar Turizm](https://www.ayturkhaber.com/images/reklamlar/2023/09/basar-turizm-1694784203.png)
Yorum Yazın